Новини

Прийняття законів, призначення та звільнення міністрів, інші кадрові та законотворчі функції — ось повний список повноважень народних депутатів України, передбачений Конституцією.

6 грудня у День 30-річниці створення Збройних Сил України численні вітання та слова щирої подяки за захист та службу Українському народові отримують військовослужбовці Новоград-Волинського військового гарнізону.

Цього тижня народний депутат України від нашого округу Дмитро Костюк оглянув хід будівельних робіт на території загальноосвітньої школи номер 3 у місті Новоград-Волинський.

11 листопада 2021 року Служба автомобільних доріг України в Житомирській області повідомила про забезпечення безперешкодного руху мостом у селі Чижівка для всіх видів транспорту, а фактично - про завершення ремонту.

Сьогодні в країні триває процес внесення змін до законодавства, щоб зробити приватизацію прозорою та успішною. Місто Новоград -Волинський бачило кричущі приклади приватизації за старими схемами: консервний завод, пивзавод, м'ясокомбінат та інші. Коли підприємства перейшли за безцінь в приватні руки і порізані на метал або поступово занепадають.