Події

В нашій країні склалось так, що в малих регіональних містах культурне життя громад вкрай одноманітне і не надто розвинене. Відсутність місць для активного відпочинку молоді, фінансова неспроможність влади та небажання інвесторів створювати дозвіллєві центри, аматорським колективам ніде і нема за що розвиватись.

В Україні у неділю, 21 листопада, відзначали День Гідності та Свободи. Його встановлено згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Двічі в ХХІ столітті в ці листопадові дні – у 2004 і 2013 роках - українці повставали за Свободу і Незалежність проти тиранії, окупації та колаборантства.

У центрі села Курне, напередодні Дня Незалежності України, з піснями та короваєм відкрили новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Про те як жилось житомирянам під час німецької окупації під час Другої світової війни, як жителів ешелонами вивозили та продавали німцям, як радянські солдати святкували зустріч солдат союзників на р. Ельбі. 

13 травня у м. Новоград-Волинському відбувся "Круглий стіл" на тему "Реалізація заходів щодо сприяння зайнятості населення", який проходив в рамках виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів у Житомирській області.