Гордість міста

Де та хто у Новограді-Волинському займається фізичним вихованням дітей? Які навики розвивають такі види спорту як футбол, тхеквондо, греко-римська боротьба, легка атлетика та пауерліфтинг?

Давні і добрі традиції шанобливого ставлення до освіти живуть на теренах не тільки України, а й Новоград-Волинщини, школи-родини №2. Це заклад зі своєю родзинкою, давньою історією та власними цікавими традиціями.

Про те, що Ліцей №4 у Новограді-Волинському є найбільшим за чисельністю учнів, чули усі. Але як проходять будні у вчителів та учнів під час навчання, яка історія закладу та яку "супер силу" у собі приховує, про це все і не тільки у нашому сюжеті.

Робота медика дуже складна і вкрай важлива для суспільства. До цієї професії завжди ставилися з великою повагою, адже ці люди щохвилинно рятують життя.

На який гурток краще дати свою дитину, щоб вона розкрила та реалізувала свої здібності? Це питання часто задають батьки педагогам. Наша команда знайшла такий у комунальному закладі "Центр позашкільної освіти Новоград-Волинської міської ради".