Незадовільний стан доріг та тротуарів в Новограді-Волинському не є новиною. Влада міста силами нашого бюджету в цьому році капітально ремонтує одну вулицю та анонсувала велику роботу щодо поточного ремонту доріг, яку до цього часу не завершила.

Розуміючи, що самотужки місто відремонтувати всі дороги не по силі, народним депутатом України Дмитром Костюком ведеться робота щодо залучення грошей в місто на ремонти доріг. В цьому році прикладом є вулиця Героїв Майдану за більш ніж 50 млн гривень. І, нещодавно, на свої сторінці у фейсбуці, народний обранець повідомив, що в області залишилися зекономлені кошти для капітального ремонту дороги кошторисною вартістю до 4 млн грн. Обов’язковими вимогами для їх отримання є виготовлена проєктна документація і закінчення ремонтних робіт до кінця цього року. Місту пощастило, адже проєкт, який відповідає вимогам лежав з 2020 в міській раді і Дмитро Костюк запропонував ОДА та відстояв проєкт по капітальному ремонту дорожнього покриття по вул. Замкова, вартістю 4,5 млн грн!

замкова2

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Віталій Якубов повідомив: “У нас готовий проєкт і ми його подали. За сприяння народного депутата Дмитра Костюка, область ці гроші направляє нам, тому від нас лише прийняти рішення “Про делегування функції замовника”. Відповідний департамент вже навіть оголосив тендер. Дай Боже, до кінця цього року є можливість освоїти ці кошти й відремонтувати вулицю Замкову. Планується капітально відремонтувати асфальтне покриття і тротуари викласти бруківкою!

Виходить, що місто не дарма заплатило кошти та виготовило минулого року проєктну документацію, хоча чомусь і не передбачило на ремонт відповідні кошти з бюджету громади.Таким чином, у нас з'явився реальний шанс до кінця року отримати нове дорожнє покриття та тротуари по вул. Замковій в центрі міста. І тим самим зекономити кошти міського бюджету для реалізації капітальних ремонтів інших доріг міста!