11 жовтня Баранівська громада, яка є однією з найбільших в області отримала довгоочікуваний шкільний автобус. Транспорт передбачений для місцевого ліцею №1.

“Баранівський ліцей №1 є опорним закладом. Багато діток та вчителів добираються саме до цієї школи. Новий автобус буде курсуватиме щоденно та забиратиме дітей із сіл Глибочки, Марківка та Стара Гута” - розповідає т.в.о директора “Центру фінансово-господарського забезпечення “ Баранівської міської ради Алла Белінська.

Автобус отримано відповідно до Державної цільової соціальної програми "Шкільний автобус", яка передбачає 30% співфінансування від вартості транспорту.

Андрій Сухих, помічник-консультант народного депутата України Д. Костюка розповів, що отримати автотранспорт громадам не так вже й просто. Заявок багато, однак автобусів на Житомирську область в цьому році було виділено лише для 12 громад. Працювали над отриманням автобусу і Баранівський міський голова Олександр Мігей, керівництво Житомирської ОДА і народний депутат Дмитро Костюк. Народний обранець відповідав за те, щоб цей автобус потрапив в Баранівську громаду.

А Сухих

Ключі від новенького шкільного автобуса вручили директору школи під час урочистого зібрання на подвір’ї закладу.

“Дуже раді, що отримали новий автобус, діти будуть задоволені. На даному маршруті він в повному обсязі забезпечить підвозом учнів та вчителів. Взагалі по громаді ми підвозимо до шкіл більше 500 учнів та 200 вчителів” - додала Алла Белінська.