Директор КНП “Ємільчинська лікарня” Наталя Брановицька розповідає про лікарню: “Сьогодні в нас працює 53 лікарі разом із Центром ПМСД, в самій лікарні допомогу людям надає 43 людини.

В лікарні функціонують наступні відділення: Приймальне відділення, Терапевтичне відділення – 50 ліжок, Хірургічне відділення – 30 ліжок, Інфекційне відділення – 15 ліжок, Педіатричне відділення – 15 ліжок, Акушерсько–гінекологічне відділення – 15 ліжок, Палата інтенсивної терапії – 4 ліжка. Наразі в лікарні нараховується 125 ліжок.

Почався другий етап медичної реформи, постало питання підписання угоди з Національною Службою Здоров*я України. Ми мали визначитись з потребами лікарні, ми порадились з колегами з завідуючими - по яким напрямкам підписувати угоду та що є зараз необхідним? Враховуючи, що ми постраждалий район від аварій на ЧАЕС, аналізуючи ситуацію з онкологічною захворюваністю, враховуючи ріст захворювань товстого кишківника, дійшли висновку, що за обладнання нам потрібне. Ми зустрілись з Дмитром Сергійовичем (народний депутат України Дмитро Костюк), ми сіли, поговорили і попросили допомогти придбати відеоколоноскоп. Це апарат для точних діагностичних досліджень внутрішніх поверхонь кишківника з відео та фото фіксацією. Він нам сказав, що інформацію запише та вивчить це питання", - розповідає Головний лікар.

Ємільчинська лікарня

"Ми говорили з Дмитром Сергійовичем через місяців шість, на той час вже підписали угоду з Національною Службою Здоров'я України на цей вид послуги, він сказав, що будуть розглядати питання і вийшла постанова КМУ про додаткову субвенцію. Нам прийшло 2 мільйони 190 тисяч гривень на придбання відеоколоноскопу. Апарат придбали японського виробництва", - розказала Наталя Брановицька.

"Апарат на сьогоднішній день введений в експлуатація, проведено налаштування, залишилось лише пройти стажування лікарю - ендоскопісту і апарат в скорому часі вже буде повноцінно працювати та приносити користь жителям громади. Однозначно маю подякувати від усіх колег та жителів громади за сприяння у придбанні такого дороговартісного обладнання. Я дякую і бажаю, щоб ця справа приносила користь", - сказала директор КНП “Ємільчинська лікарня” Наталя Брановицька.

Деталі у відеосюжеті Новоград tv 😉