У центрі села Курне, напередодні Дня Незалежності України, з піснями та короваєм відкрили новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Голова Курненської територіальної громади Леонід Корзун розповів нам, що для села це велике свято. Жителі громади дуже потребували нового закладу, адже старе приміщення було не пристосоване для лікування хворих. Нова амбулаторія збудована з урахуванням можливості проживання тут двох лікарів. Спеціалістів, які приїдуть працювати в новому закладі, забезпечать автомобілем.

Новий заклад буде обслуговувати понад 2000 пацієнтів із восьми населених пунктів Курненської громади.

Курне амбулаторія

Історія будівництва даної амбулаторії почалася ще у 2018 році. Але тоді, з різних причин, реалізація проєкту відтерміновувалась і лише після переобрання влади в країні будівництво розпочалось. Реалізація цього задуму відбулась після поштовху з боку керівництва ОДА, голови територіальної громади Леоніда Корзуна та народного депутата України Дмитра Костюка.

Загальна вартість об’єкту – 8 300 000 гривень. Фінансування: 10% – із бюджету Курненської сільської ради, 90% – коштом державної субвенції.
Завдяки вчасному фінансуванню Підрядна організація, звела об'єкт за вісім місяців, враховуючи те, що довелось демонтувати старий фундамент.