Поради експерта

Сьогодні почастішали випадки, коли люди дізнаються, що із їхнього доходу проводяться стягнення чи накладено арешт на рахунок в банку чи на майно, хоча до суду їх не викликали та жодним іншим чином не повідомляли про початок проведення стягнень за борговими зобов'язаннями. А іноді особа навіть може не мати жодних боргів та все одно опинитися у списку боржників.

У зв’язку із внесенням змін у законодавство батьки школярів отримали можливість самостійно обирати спосіб та форму навчання дитини, зважаючи на її навички, здібності та стан здоров’я. Відтепер вони можуть брати активну участь у розробці навчального плану або програми розвитку.

Серцево-судинні захворювання є основною з причин смертності в Україні, особливо серед чоловіків. Щороку в нашій державі помирає близько 160 тисяч людей від захворювань серцево-судинної системи, а це більше ніж від різних видів онкології, туберкульозу та СНІД разом узятих.

З настанням осені почався традиційний для північної півкулі та України зокрема період підйому захворюваності на гострі респіраторні інфекції. Саме тому ми поспілкувались з завідувачкою Новоград-Волинського міжрайонного відділу ДУ «Житомирського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України» Наталею Корпач, щоб дізнатись про профілактику цих захворювань.

Цукровий діабет – це захворювання, основною ознакою якого є стійке підвищення рівня цукру в крові. Цукровий діабет – складне хронічне і на сьогодні, невиліковне захворювання, що має безліч додаткових ускладнень.