Прийняття законів, призначення та звільнення міністрів, інші кадрові та законотворчі функції — ось повний список повноважень народних депутатів України, передбачений Конституцією.

6 грудня у День 30-річниці створення Збройних Сил України численні вітання та слова щирої подяки за захист та службу Українському народові отримують військовослужбовці Новоград-Волинського військового гарнізону.

Не буде перебільшенням сказати, що наше з вами існування майже неможливе без них. Без лісів. Ліси – джерело цінних ресурсів, а також домівка для багатьох видів рослин та тварин. В умовах густонаселеної України з її достатнім рівнем розвитку промисловості та сільського господарства, значною розораністю території, обмілінням і зникненням малих річок, ліси держави цінуються не лише як джерело деревини, а й за величезну екологічну, естетичну і санітарно-гігієнічну роль.

Житомирщина унікальний і неповторний край. В нас точно знайдуться цікаві місця для подорожей. І одне з таких місць село Несолонь Брониківської сільської територіальної громади Новоград-Волинського району, що розташоване на правому березі річки Тня, притоки річки Случ.

25 листопада 2021 року відбулось пленарне засідання 16-ї сесії Новоград-Волинської міської ради. Порядок денний налічував 51 проєкт рішення. Два з яких стосувались звітів за пророблену роботу у 2021-у році найвищих посадових осіб міста.

Цього тижня народний депутат України від нашого округу Дмитро Костюк оглянув хід будівельних робіт на території загальноосвітньої школи номер 3 у місті Новоград-Волинський.

Сьогодні почастішали випадки, коли люди дізнаються, що із їхнього доходу проводяться стягнення чи накладено арешт на рахунок в банку чи на майно, хоча до суду їх не викликали та жодним іншим чином не повідомляли про початок проведення стягнень за борговими зобов'язаннями. А іноді особа навіть може не мати жодних боргів та все одно опинитися у списку боржників.

У зв’язку із внесенням змін у законодавство батьки школярів отримали можливість самостійно обирати спосіб та форму навчання дитини, зважаючи на її навички, здібності та стан здоров’я. Відтепер вони можуть брати активну участь у розробці навчального плану або програми розвитку.