Відеоекскурсії

Не буде перебільшенням сказати, що наше з вами існування майже неможливе без них. Без лісів. Ліси – джерело цінних ресурсів, а також домівка для багатьох видів рослин та тварин. В умовах густонаселеної України з її достатнім рівнем розвитку промисловості та сільського господарства, значною розораністю території, обмілінням і зникненням малих річок, ліси держави цінуються не лише як джерело деревини, а й за величезну екологічну, естетичну і санітарно-гігієнічну роль.

Як з'являється вода у крані? - таке питання, хоча б раз у житті, задавав собі кожен новоградець.

1 січня 1965 року на базі Новоград-Волинської швейної фабрики почало роботу нове потужне підприємство - швейна фабрика "ЛЕСЯ".

З 17 червня в Україні діють нові карантинні норми, а на всій території України встановлений «зелений» рівень епідемічної небезпеки. Однак, ще два місяці тому, Житомирська область знаходилась у "червоній" зоні і всі ліжка у лікарнях були заповнені пацієнтами із короновірусним захворюванням.

Чи повірите в те, що у селі з населенням у 1250 осіб може знаходитись один з найсучасніших ліцеїв України?! Це державний навчальний заклад на 400 місць для навчання, черга до якого у більше ніж 100 дітей!!!